7 wspaniałych pozycji seksualnych inspirowanych najlepszymi książkami.

Czytanie książek jest sexy. Bardzo dużo można się z nich nauczyć. Ci, którzy nie czytają książek, chyba nie wiedzą jak wiele tracą inspiracji.

Przykładem są pozycje seksualne. Wystarczy wczuć się w role bohaterów i czerpać rozkosze z seksu…

1. Na Darcy’ego

Tak kochają się piękni ludzie z wyższych sfer o burzliwej przeszłości. Tacy, którzy dla miłości porzucili dumę i wyzbyli się uprzedzeń. Seks jest podsumowaniem romantycznej historii – od nieporozumienia do doskonałej harmonii. Kochankowie nie mogą wyjść z podziwu dla siebie i tego przez co przeszli, aby wreszcie razem zaznać rozkoszy.

 

2. Na Gatsby’ego

Tak kochają się ludzie, którzy wydają bardzo dużo pieniędzy, aby doszło do tego zbliżenia. Nie chodzi tu o seks z prostytutką. Chodzi tu o seks byłych kochanków, którzy spotykają się ponownie po długiej przerwie. Mają oni szansę na nowo rozbudzić płomienne uczucie i stworzyć między sobą więź, którą przed laty masakrycznie zerwały różnice klasowe i majątkowe. Jednak ten, który był biedny, stał się bajecznie bogaty, więc zakochani znów mogą być razem i przypieczętować swoją miłość… Nie tak szybko! Najpierw parę wystawnych przyjęć, drogich prezentów, trzeba pokazać, że pieniądze nie grają żadnej roli. Czy wreszcie nadszedł ten upragniony moment? Nie! Niestety trzeba jeszcze wydać jeszcze trochę pieniędzy. Czy to już czas na miłość? Chwila, jeszcze tylko kilka drobnych wydatków, przecież wszystko musi być idealnie… Tak, to już. Teraz mężczyzna może poczuć się naprawdę wielki.

3. Na Chrystiana Grey’a

To nie jest tylko zwykły seks dwóch osób. W stosunku uczestniczą nieśmiała kobieta oraz mężczyzna o 50 twarzach oraz ich alter ego. Jej wewnętrzna bogini i jego członek. Wszyscy stanowią osobne byty, które splatając się ze sobą dostarczają partnerom niemal metafizycznej rozkoszy. Kobieta, szara myszka, może nieco zbyt naiwna, uwalnia swoją wewnętrzną boginię, która pozwala jej otworzyć się na nowe, niezwykłe doznania. A wszystko za sprawą członka, który pełni rolę wewnętrznej bogini dla mężczyzny. Przejmuje nad nim kontrolę i czyni go jedynie narzędziem w swoich rękach. Choć to może niezbyt trafna formuła. W każdym razie w trakcie stosunku „na Grey’a” można się spodziewać rozmów w stylu: – Ściska mnie w środku, a moja wewnętrzna bogini zaczyna dyszeć. -Mój członek twardnieje w odpowiedzi. Czysta metafizyka…

4. Na jęczącą Martę

Ta pozycja najlepiej wychodzi kochankom, którzy uprawiają seks w damskiej łazience na pierwszym piętrze Hogwartu. Może to być jakakolwiek inna szkoła, ewentualnie stare zamczysko. W trakcie seksu kobieta wydaje ekstramalnie głośne jęki. Odbijają się one echem w całej okolicy i straszą małe dzieci oraz dorosłych, którzy wierzą w duchy.

5. Na Raskolnikowa

BDSM w rosyjskim wydaniu. Ktoś tu popełnił zbrodnię i trzeba go ukarać. Kajdanki, pejcze, lateks, co tylko lubicie. Dla tych, którzy cenią sobie rozkosze cierpienia i upajanie się bólem.

6. Na Jona Snow

Kobieta jest doświadczoną, temperamentną wojowniczką, która nie spodziewa się wiele po swoim wybranku, będącym prawiczkiem. Tymczasem mężczyzna zaskakuje sam siebie swoją kreatywnością. Nie mówiąc o partnerce, której wcześniej nikt inny nie całował TAM. To znaczy w jaskini.

7. Na Sherlocka Holmesa

Seks z tajemniczą nieznajomą. Mężczyzna najpierw musi rozwiązać serię zagadek. Jeśli odgadnie imię kobiety po zapachu jej szamponu do włosów, miejsce urodzenia po kolorze jej paznokci i rasę psa jej sąsiada po sposobie w jaki mruży oczy, kiedy razi ją słońce – wtedy może dojść do namiętnego stosunku. Niesamowite, jak bujne życie seksualne muszą mieć prawdziwe mole książkowe.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *